AaenWhitney92's Profile

Country: Jamaica
Website: www.baktit.info/huawei...
Signed Up: on May 17, 2018
Homepage: https://aaenwhitney92....

 

<br /> Huawei şu anda P20 ve P20 Pro'yu 27 Mart'ta Paris'te d&uuml;zenlenen &ouml;zel bir etkinlikte başlattığını doğruladı ve P20 Lite bu kadar &ouml;nemli &ouml;l&ccedil;&uuml;de sızdı ki, bu da a&ccedil;ık&ccedil;a aile &uuml;yelerinin de &uuml;yesi olacak. Her iki cihaz da AI tekniği i&ccedil;in N&ouml;tr İşleme Y&ouml;ntemi (NPU) ile birlikte gelir. Huawei'nin uber-swish, triple-camera-packing P20 Pro'yu beğendiyseniz, ancak 600 sterlinlik fiyat etiketini beğenmediysen, ondan sonra da ondan sonra gelen telefon olabilir.
<br /> G&uuml;ncelleme 15 Mart, 07:20 ET ET: P20 Lite ile farklı bir video yayınladıktan hemen sonra, bu tek bir nezaket Videoyu altında g&ouml;rebilirsiniz. Bu yakın, ama Samsung veya Apple en b&uuml;y&uuml;k olarak harika değil harika bir şov.
<br /> Yapılı depolama - Daha b&uuml;y&uuml;k depolama kapasitesi, ek uygulamalar, g&ouml;r&uuml;nt&uuml;ler veya videolar gibi cihazlarınıza ekstra koruma sağlamak i&ccedil;in sizi kabul eder. OnePlus, suya karşı diren&ccedil; de ekledi, ancak alternatif olarak, bir su birikintisinde ya da bir yağmurda kazayla meydana gelen d&uuml;ş&uuml;şle başa &ccedil;ıkabileceğini s&ouml;yleyen bir IP derecesi sağlanmadı, bu da P20'nin bu suya karşı en fazla suya dayanıklı olması anlamına geliyor. cihazlar.
<br /> Huawei P20'yi herhangi bir fazlalık yığını ile koruyun. W zasadzie huawei p20 lite niss przypomina żadnego z dotychczasowych smartfon&oacute;w tego producenta. Mobil Cumhuriyeti'nin &ouml;ncelikli amacı, insanlara kaliteli ve ayırt edici i&ccedil;erik malzemesi ve bilgi sağlamaktır.
<br /> HUAWEI P20 ve HUAWEI P20 Pro, AI g&uuml;zelleştirmesi ve 3D portre aydınlatması ile 24MP'lik bir selfie fotoğraf makinesine sahiptir - sonu&ccedil;, sağlıklı arama cilt tonu ayarlamaları, &ouml;zenle se&ccedil;ilmiş y&uuml;z &ouml;zellikleri ve ger&ccedil;ek&ccedil;i 3D &ouml;zellik geliştirmeleri ile muhteşem selfies'lerdir.
<br /> Huawei P20 Pro ve Huawei P20 Unlocked ile Huawei pazarda b&uuml;y&uuml;k fotoğraf &ccedil;eken iki telefon yaptı. Bu Huawei P20 Pro incelemesinde amiral gemisine daha yakından bakacağız. Huawei, 40 megapiksellik bir anahtar sens&ouml;r&uuml;, benzersiz siyah-beyaz &ccedil;ekimler i&ccedil;in 20 megapiksellik monokrom sens&ouml;r ve 8 g&uuml;p&uuml;rl&uuml;, optik olarak dengelenmiş bir telefoto objektife sahip.
<br /> Evet, bedelsiz Bose kulaklık &ouml;n sipariş kaynağı belki de sona erdi ama yine de Mayıs'ın sonundan &ouml;nce elde ederseniz O2 ile 100 &pound; değerinde u&ccedil;uş kuponu alabilirsiniz. Daha . Bir ay Vodafone s&ouml;zleşmesinde Carphone Warehouse'dan Huawei P20 Pro.
<br /> Huawei P20 Pro, P20'nin daha &uuml;st&uuml;n bir modelidir. Huawei P20 Lite ve ThePLAN ile daha fazlasını g&ouml;r&uuml;n ve ekstra paylaşın. Yuvarlatılmış k&ouml;şeleri ile telefonun ince g&ouml;vdesi (71.2x148.6 x7.four mm) kesinlikle Apple'dan esinlenilmiştir, ancak aynı zamanda bazı &ouml;zellikler de Huawei ve Honor ailesinin cihazlarının karakteristiklerini g&ouml;stermektedir.
<br />
<br />

Recently Added   RSS

There are no images yet.

«  <    >  »